Facebook
איזה טעם יש לחיים בלי ייעוד?
כשאתה קם בבוקר. אתה קופץ מהמיטה או אתה לא כזה מתלהב מהיום החדש?
כשאתה עושה את מה שאתה עושה – אתה מרגיש חלל ריקני בפנים בבטן או שאתה מתרגש מכל רגע של עשייה?
כשאתה מסיים את יום העבודה שלך – אתה מתבאס על זמן שבזבזת לריק ושיכולת לייצר יותר או שאתה סבבה עם הזמן שנעלם?
אנשים שעושים דברים חדשים בחיים שלהם – יש בהם תשוקה והתלהבות. למשל: אדם צריך לצאת להרצאה או לקבל תעודה או לקבל העלאה במשכורת או לטייל בחול או משהו שרוב בני האדם מרגישים התלהבות ממנו – זה לא אומר שהם מאושרים, זה אומר שיש להם כרגע עליה חדה במערכת הביולוגית שלהם, הדופמין שלהם גבוה, אבל זה לא אומר שיש בזה תוכן ומילוי אמיתיים לחיים.
גבר פוגש בחורה יפה – שמוצאת חן בעיניו ממש ממש ממש מבחינה חיצונית וזה מושך אותו עד כדי כך שהוא נכנס איתה למערכת יחסים מבלי לחשוב אם היא מתאימה לו בכלל באופי! הוא ממש בהיי כשהוא מסתכל עליה, אבל לאורך זמן כשהוא מכיר אותה אם הם לא מתאימים זה מתפוגג, והם נפרדים או סובלים ביחד.
אדם אוכל שוקולד טעים טעים טעים, יש לו תחושה של שמחה והכי כיף בעולם, אבל כשהשוקולד נגמר – זה פשוט נגמר...ואם תמשיך לאכול בלי גבול, על זה נאמר: דבש אכלת אכול דייך פן תשבענו והקאתו, כלומר אל תגזים כי גם מדבש אתה בסוף תקיא אם תאכל בלי גבול.
אז אני לא מדבר איתכם ברמה רגעית, שאתם מאושרים אולי חצי שנה.
אני מדבר איתכם על לקום בבוקר מאושרים בגלל המהות הכללית שלכם.
אושר הוא לא תוצר של תלות במשהו חומרי. זה לא משנה לכם אם יש לכם כסף וכמה, זה לא משנה מי נמצא לצידכם, וזה אפילו לא תלוי בבריאות שלכם.
אני מדבר איתכם ברמה אחרת – תודעה חדשה. רמת ייעוד. הגשמה!
אתה יכול להיות עם המון חסרונות וחיסורים – אבל אתה תקום כל בוקר כל כך מאושר שאף אחד לא בכלל יהיה מסוגל להבין למה.
אני מכיר אנשים כאלה. אני מכיר אנשים שלא קמים מתוסכלים כל בוקר. אני מכיר אנשים שקמים בבוקר באושר עילאי שיש להם עוד יום להגשים את עצמם ולהמשיך לעשות את מה שהם הפסיקו יום קודם.
אני מכיר אנשים כאלה שלא רוצים לישון כי זה מבזבז להם זמן יקר של העשייה שלהם.
אני מכיר אנשים כאלה שמנצלים את הזמן שלהם בשירותים להמשיך לעשות את מה שהם עושים.
אני מכיר אנשים כאלה שלא טסים לחול, שלא משנה להם איפה הם נמצאים ומי נמצא לצידם – הם עדיין בעשיה של עצמם.
כשאתה מרגיש שאתה עושה תחושת שליחות ומאמין בה ברמח איברים ושסה גידים, ואתה מרגיש שאתה מתנה לעולם ומה שאתה עושה עושה אחרים מאושרים, וזה ממלא אותך – כשאתה מרגיש מחוייבות מלאה כלפי העשיה שלך, ואתה מרגיש שזה מה שנועדת לעשות – באופן טבעי אתה בתשוקה שלא ניתן להסביר.
אני מכיר אנשים חומריים כל כך שלא מסוגלים להבין את מה שאני אומר. הם כל כך שקועים בחומר עד שאין סיכוי בשום פנים ואופן שהם יאמינו שאדם מאושר אם הוא פגום פיזית או עני.
מבלי להיעלב, אני מכיר ורואה אנשים שמעלים כל היום וכל הלילה תמונות שלהם שיראו כולם כמה הם יפים. אנשים מוחצנים. אתה יודע כמה הם מסכנים? הם תולים את התקוות שלהם לקבלת תשומת לב במראה החיצוני שהם בנו. אתה יודע מה הסוף של האנשים האלה? הם שונאים את הזיקנה שרודפת אחריהם, הם מפחדים ממנה, חלקם מעדיפים למות ולא להזדקן או שהם מתעלמים לחלוטין מזה שיום אחד הם יהיו זקנים.
מה אתה בוחר לטפח? את הנשמה שלך? את האושר שלך? את המילוי האמיתי שלך? את שלוות הנפש שלך בהגשמת החלומות שלך? או את הגוף שלך? את כמות הכסף שלך? את רמת החיים החומרית שלך?
אושר שתלוי במשהו חומרי – כשהדבר החומרי ייעלם – בטל האושר, ואם הוא לא נעלם – האדם המאושר כל הזמן חי בפחד שמושא האושר שלו ייאבד לו או ייגמר לו.
מטוס עולה לאט אבל מגיע רחוק מאוד. מסוק עולה מהר אבל לא מגיע רחוק.
האושר שמגיע מהשגת דברים חומריים – קופץ מהר – יש תוצאות יש אושר
אבל זה לא יחזיק מעמד – כי הנשמה לא מרגישה מילוי מכל דבר חיצוני! שום דבר חיצוני לא ימלא אותה!
לעשות את הנשמה מאושרת ומלאה – זאת עבודה איטית, יום יום יום יום שעה שעה שעה שעה – אבל זה יחזיק איתך לאורך שנים לחיי עולם!
הנשמה לא אוכלת פיצות וגלידות. הגוף כן. הנשמה לא מתענגת מכסף. הגוף כן. הנשמה מרגישה את ההנאה מהדברים האלה – אבל היא לא מתמלאת מזה.
הדבר היחיד בעולם שממלא את הנשמה – זה להיות בעלת משמעות! נקודה!
נשמה בעלת משמעות, זאת נשמה שקמה בבוקר – ועושה משהו עבור מישהו שהוא לא היא.
זה יכול להיות ריפוי, זה יכול להיות ייעוץ, זה יכול להיות סיוע, נתינה בכל צורה.
לעזור לאחר להתפתח, להתמלא ולהיות מאושר – זה הדבר היחיד שממלא אותך! זה הדבר היחיד שבזכותו תקום בבוקר ותהיה מאושר.
 
ממש אתמול הייתה אצלי מטופלת. אשה מהממת בת 50. מטופחת. אשה שנראית על פניו שיא העוצמה והיופי! אני עוצם את העיניים ורואה אשה פצועה, חלשה, משקרת לעצמה. שמאמינה שהאושר שלה תלוי במראה החיצוני שלה. זה נוראי. היא הולכת ומזדקנת. והיא מודעת לזה. היא מספיק חכמה להבין הכל. אבל היא טיפחה במשך 50 שנה את הדבר הלא נכון. עשיתי לה תיקון והעליתי לה את רמת האושר.
וממש אתמול הייתה אצלי עוד מטופלת שמספרת לי שהיא לא מוצאת את עצמה, שהיא עוברת בין עבודות. בחורה צעירה בגילי בערך, שהיא מתבאסת שאין לה תואר ומקצוע, מבחינתה לגור בכל מדינה זה בסדר. היא ציפור דרור. היא לא מסוגלת שמישהו יגיד לה מה לעשות. היא ממורמרת. לא מדברת עם ההורים שלה והדבר היחיד שחשוב לה כרגע הוא להביא ילדים ולגדל משפחה! עשיתי לה טיפול בשיחזור גלגולים, והיא ראתה את עצמה בדמות אחרת. מישהי בשם אחר, והיא ראתה שהיא הייתה מדהימה! יועצת לזוגות ולאנשים באופן כללי, היא סירבה אפילו לקבל תשלום. הייתה כל כולה נתינה אחת שלמה. הייתה קדושה. ובגלל שהיא הייתה כל כולה למען הסביבה, היא לא התחתנה, היא לא ראתה עולם. היא לא עשתה כלום חוץ מלעזור לזולת. והיא נפטרה ממורמרת! כמובן שהיא נולדה ממורמרת. כי זאת היא. הנשמה רק עברה לגור בגוף אחר. ובגלל הטראומה מהגלגול הקודם שכמובן היא לא זכרה, אבל תת המודע שלה זכר – היא גדלה להיות אדם שלא רוצה לעבוד, בלי תשוקה לעבוד, לא מוכנה להתקרקע ורוצה לחיות בהרבה מדינות, והדבר היחיד שחשוב לה זה לתקן את הגלגול הקודם ולהביא ילדים ולבנות משפחה. היא הייתה קיצונית בגלגול הקודם ובאה לכאן עם טראומה בלתי מודעת קיצונית בגלגול הזה.
אז לא זה טוב ולא זה טוב. האדם צריך איזון.
אושר אמיתי הוא איזון בין הגוף לנפש.
אני מלמד גם קבלה וגם ספורט ותזונה. אני גם מלמד בחינם וגם מלמד בתשלום
אני מלמד מאות או למעלה מאלף שעות בחינם באינטרנט קורסים בשווי מאות אלפי שקלים, ואז אנשים מתקשרים למשרד ואומרים שרוצים ייעוץ או תיקשור או טיפול איתי בחינם, והנציגים אומרים להם כמה זה עולה והם בלי בושה צועקים על הנציגים ואומרים להם: מה?????????? איפה ואהבת לרעך כמוך?
יש לי במכללה בחור מדהים בשם אסף. יש לי איתו שיחות מאוד מפרות. הוא גורם לי להרבה חשבון נפש, ולאחר שפעם אחת קיבלתי ממנו סטירה אנרגטית של שיחה איכותית כזאת, הגעתי למסקנה שאני בסדר.
צמתי יותרמ200 ימים ברציפות, למעלה מחצי שנה צמתי למען עם ישראל. אני מאמין שיש בזה משהו אנרגטי מבלי להיכנס לזה – זה שולח תדר של שלום...ומתקן את האויר
כתבתי שלושה ספרים על חשבון הזמן הפרטי שלי ומעולם לא מכרתי ספר אחד בהוצאה לאור. לכתוב את הספרים האלה לקח לי כמעט שנתיים. ההיפך: הדפסתי על חשבוני וחילקתי כאלף ספרים בחינם לנוער בסיכון במתנה! התנדבתי להרצות בבתי ספר בכל רחבי הארץ לנוער בסיכון על ואהבת לרעך כמוך!
בניתי אתר ותיחזקתי אותו על חשבוני, אתר שלא מוכר כלום, רק מעניק ידע בחינם וכתבתי שם מאות מאמרים על אור והתקרבות לבורא.
בניתי את מכללת ידע במשך שנים ובמשך שנים לא היה שם כלום למכור. כלום. הכל היה נקי ממכירות. וזה לקח לי שנים לבנות את זה בחינם לציבור.
התחלתי בניית אפליקציה שמטרתה להאכיל נזקקים בכל רחבי העולם, אראה לכם את הסרט. עשיתי את זה מתוך מקום ולב נקי. כל כולי משתוקק להפיץ אור בעולם. התנדבתי במשך חצי שנה במשרה מלאה בארגון להפצת אור. כל חיי ישבתי ללמוד על הבורא על התורה על הפיזיקה הקוונטית על משמעות האדם בעולם. זה לא מה בכך. והבנתי שאני שופט את עצמי בחומרה כשאני יושב וסופר את המספרים שהמכללה מייצרת, הכי מצחיק זה כשהמכללה מייצרת את הכסף אני מחזיר את הכסף לציבור. עובדה שאני נוהג ברכב בשווי 4000 שקלים בקושי. יותר מזה: אני חושב שאני אחד האנשים הבודדים במדינת ישראל ואולי היחיד – שמקים כנסי ואהבת לרעך כמוך שהם כניסה חינם, ואנחנו מנגישים ומעניקים לציבור טיפולים חינם תיקשורים חינם וידע והרצאות בשווי אלפי שקלים בחינם.
אבל זה ההבדל בין אדם שרוצה להתנקות לבין אדם שלא רוצה. אדם שחי חיים רגילים תשאל אותו – אתה צדיק? הוא יגיד לך! מה זה????????????????? ברור!!!!!!!!!! אתה יודע מי אני? מה אני עושה.
אבל אדם שכל רגע עושה וחי בחשבון נפש – יודע עד כמה הוא רחוק מניקיון פנימי ומבקר את עצמו המון.
פעם הסרתי את הפעילות שלי-האתר שהקמתי וכתבתי בו מאות מאמרים להפצת אור – במשך שנים הסתרתי את הזהות שלי כמי שבנה וניהל את האתר – כל הפצת האור הייתה במאמרים והקלטות אודיו, עד שהחלטתי לקום ולהפיץ ולהזדהות עם זה כדי שאנשים יימשכו. אנשים צריכים לדעת
יש גמרא שאומרת: הנותן מתנה לחבירו צריך להודיעו. כלומר אם אתה נותן מתנה למישהו – תדאג שידע שאתה נתת. והגמרא שם נותנת דוגמא ואומרת: שאם ילד קיבל סוכריה מאשה, אז האשה צריכה לתת לילד נשיקה בלחי כדי שהאמא תראה את השפתון של אותה האשה והאמא תשאל את הילד, מי נתן לך נשיקה? אז הילד יגיד זאתי וזאתי נתנה לי נשיקה וגם נתנה לי סוכריה.
אין מה לעשות? הבנתי שאם אני לא אחשוף את הסיפור האמיתי שלי אנשים לא יעריכו אותי ואם אנשים לא יעריכו אותי כמו שצריך, אנשים לא ילמדו ממני את האור שאני מפיץ. כי תשמע! אנשים לא מבינים למה אני כל כך מראה סרטונים על עצמי ומשקיע במיתוג. זאת התשובה – העולם שלנו בנוי מצבעים. אני תן לי לנסוע על רכב צ'קאמייקה, אבל הסרטונים והפצת האור יצאו בסט של הדה בסט.
בכל אופן, היינו בייעוד:
כשאתה בייעוד שלך – לא יעניין אותך מי מדבר עליך ומה אומרים עליך, לא יעניין אותך כסף ולא שום דבר חומרי. ייעוד מביא להגשמה. הגשמה מביאה למילוי. מילוי מייצר סיפוק. סיפוק מביא חיים ארוכים שלווים בריאים מלאי נחת ואושר ואין קשר בין זה לבין כלום חומרי!
 
אני אתן לכם שלוש שאלות –
  1. האם אתם קמים בתשוקה והתלהבות בבוקר?
  2. האם אתם מחכים שהיום ייגמר?
  3. האם אתם לא אוהבים לבזבז זמן ורוצים לחזור לעיסוק שלכם?
  4. האם אתם מחכים לחופשים וזמני מנוחה או שהם קיימים רק כדי לעשות ריענון?
  5. האם תעשו את מה שאתם עושים באותה התלהבות חמש שנים ברציפות או שתהיה לכם שחיקה?
מספיק תשובה אחת לא נכונה כדי להעיר בכם את הכפתור האדום שתתחילו לחשוב על שינוי או דיוק.
החיים יקרים מדי מכדי לבזבז אותם בבינוניות!
להיות מפורסמים, עשירים, יפים או כל משהו חיצוני שאתם מנסים להשיג  ישיגו לכם אושר זמני, יהיה להם פחד שהוא עלול להיעלם כמו שכתוב מרבה נכסים מרבה דאגה או שכשהוא ייעלם תהיה לכם תחושת חוסר נוראית.
יש לי קורס שנקרא קורס הויה. שבו אני מלמד את התלמידים שלי לנקות את עצמם ולגרד מעצמם את כל מה שמפריע להם להיות מאושרים, חקירה פנימית של הנפש, ניקוי רעלים מהאופי ובניית אופי חדש נקי שיעשה אותך מאושר. קורס שמביא את האדם לקראת גילוי הייעוד שלו על פני כדור הארץ. ייעוד ועשייתו זה אושר.
אין אושר בעולם מאשר לחיות בייעוד! להיות בהויה!
אתן לכם מספר מתנות שאני קיבלתי מאשה רוחנית גבוהה מאוד. מודל לחיקוי שלי:
  1. תהיו כל הזמן בהיי. אם אתם לא בהיי – זה אומר שמשהו לא מדוייק עבור עצמכם ותנסו לחקור מה
  2. תפסיקו לחשוב סתם כך כשאין צורך. מחשבות הן רעל. פשוט תרגישו אושר.
  3. כשמשעמם לכם תנסו לחשוב על איך לעשות מישהו מאושר – אמא אבא דודים אחים אחיות, תעשו משהו שיעשה מישהו מאושר
  4.  כל דבר שקורה בחיים שלכם, בין אם נראה לכם טוב ובין אם לא נראה לכם טוב תסמכו על הבורא על היקום מה שבא לכם ותדעו שזה לטובתכם ותגידו תודה
בהצלחה!
רק בבקשה עשו לעצמכם טובה: אם אתם לא מאושרים, מרגישים חלל ריק בפנים בבטן, תעצרו! אל תמשיכו! זה גורם למחלות פיזיות, ובעיות יש להן נטיה לגדול. תעצרו ותעשו חשבון נפש מחדש! לא בשבילי! בשביל עצמכם!
 

הצטרפות ללימודים (ללא תשלום) 

ייתכן שהמיילים יגיעו לספאם או ל״קידומי מכירות״ - יש להוציא משם את המייל ל״דואר נכנס״.
להדרכה בוידאו כיצד להעביר דואר מחוצץ או מספאם לדואר נכנס ליחצו כאן
במידת הצורך: ניתן לבחור יותר מתחום עניין אחד
נרשמת באתר? מזל טוב! פרטיך יישארו חסויים ותקבל מיילים ומסרונים בהתאם לתחום העניין אליו נרשמת - ההסרה באופן עצמאי בכל עת