Facebook
בתחילת הסדנא אריאל ברג ילמד על נפש האדם, מסע הנשמות מרגע בריאתן, הכניסה לעולם הזה, הגלגולים הקודמים, המעבר בין הגלגולים, הבחירה לחזור שוב בגלגול בעולם הזה, השיעורים והתיקונים שלנו.

לאחר השיעור, נעבור לחלק הפרקטי שבו נשכב על הגב, אריאל יעביר אותנו מסע התכנסות אל תוך הנפש שלנו פנימה, ובתהליכים של דמיון מודרך וסוגסטיות, לאט לאט נצליח לחדור מתחת לשיריון הגופי שלנו ובשילוב בלה איזגייב שתנגן צלילים מיוחדים שמאפשרים לנו לעבור חוויה של מסע רוחני (יציאה חוץ גופית) - נתחיל לעבור חוויה ומסע מדהימים של רוגע ושלווה, היכרות עם האני הפנימי, והרוחניים בינינו אפילו יצליחו לטייל מחוץ לחדר, ואפילו לטייל בעולם ולחזור לחדר ולגוף בסיום התהליך.

מי שחדש לו התחום - סביר להניח שלא יצא מהגוף, אך יעבור חוויה רוחנית של ריפוי פנימי, שיחרור חסמים ופתיחת התודעה.
מי שהתחום מוכר לו - ישנו סיכוי שיזכה לראות את המדריכים הרוחניים שלו, לדבר איתם, לטייל מחוץ לגוף, ולקפוץ לבקר בכל מיני מקומות בלי שיראו אותו ;)

שאלה: מדוע חוויה מהסוג הזה חשובה?
תשובה:
חוויה חוץ גופית כשמה כן היא - מנטרלת לנו את כל רעשי הרקע של הגוף והעולם החומרי, מאפשרת לנו להתכנס אל תוך הנפש שלנו פנימה ולעבור ריפוי מדהים! מעבר לריפוי, היא מזכירה לנו מי אנחנו באמת ובאופן טבעי כל הבעיות בחיים פתאום מתגמדות ומקבלות פרופורציה.

שאלה: האם זה מפחיד?
תשובה
: כמו כל דבר שעוברים פעם ראשונה - כן, זו יכולה להיות חוויה מפחידה. לראות את עצמך פתאום שוכב על הגב ולהבין שיצאת מהגוף זה יכול להבהיל...אבל הרצון הוא זה ששולט במצב..כלומר: במידה והצלחת לצאת מהגוף - הרצון שלך לחזור יגרום לך לחזור באלפית השניה...הבהלה עצמה תגרום לך לחזור בין אם תרצי ובין אם לא...ולכן אריאל הסביר בסרטון הוידאו: אנשים רוחניים שרגילים לרוחניות יצליחו לצאת מהגוף ולטייל מחוץ לבניין...אנשים שלא רוחניים במיוחד, ייתכן שיעברו רק הליך של ריפוי עצמי וחוויה אסטרית. צריך אומץ לעשות את הצעד הראשון...

שאלה: מה ההבדל בין חוויה אסטרלית למסע אסטרלי?
תשובה
: מסע אסטרלי הוא יציאה חוץ גופית אמיתית ממש, שאפשר לצאת מהגוף ולטייל בכל מקום בעולם ולראות דברים אמיתיים שמתרחשים ממש מציאות אמיתית - רק בלי גוף. לעומת חוויה אסטרלית שהיא חוויה של הרגשה רוחנית ורוגע ותחושה של אחדות עם היקום וריפוי פנימי עמוק.

שאלה: האם זה מותר?
תשובה: בוודאי שכן, אם אתם חרדים, זה תלוי ברב שתשאלו - ייתכן שהרב יגיד לכם שזה אסור. אם תשאלו אותו מדוע...התשובה לא תספק אתכם. הסיבה היא שמסע מהסוג הזה הוא הליך של ריפוי לנפש...ומי שחווה את הקשיים ויכול לקבל הקלה עליהם - היא אתם

שאלה: האם ייתכן שלא ארגיש או לא אחווה כלום?
תשובה
: בפשטות: אין סיכוי. לפני התהליך אריאל ילמד אותנו כל מה שאנחנו צריכים לדעת כדי לעבור ריפוי נפשי חוץ מהחוויה האסטרלית עצמה.

שאלה: מה ההבדל בין תיקשור למסע אסטרלי?
תשובה
: תיקשור היא היכולת לראות בעיניים עצומות (או פתוחות) בכל מקום בעולם. הראייה היא פחות או יותר...אנחנו רואים תמונות...ומרגישים בעיקר את המקום שאנחנו רוצים לראות. לעומת מסע אסטרלי הוא ממש להיות במקום - פשוט בלי גוף! במסע אסטרלי אפשר לקרוא פתקים באותו החדר שאתם נמצאים בו, כי אתם ממש נמצאים שם כאילו פיזית, ויש לכם אפילו אפשרות להזיז חפצים כמו רוח רפאים.

שאלה: האם כולם יעברו מסע אסטרלי?
תשובה
: לא. כל אחד יעבור תהליך לפי הרמה הרוחנית שאליה הוא הגיע ולפי הצורך הנשמתי שלו באותו הרגע. מי שזקוק לריפוי - הנשמה שלו תוביל אותו לריפוי בילדות. מי שזקוק לפתיחת העין השלישית כדי לפתוח את יכולות התיקשור - יזכה לראות גלגולים קודמים ו/או לחוות חוויה חוץ גופית והארות, וחלק יזכו לחוות מסע אסטרלי ממש.

בכל אופן, אריאל עונה על כל השאלות האלה ועל שאלות נוספות בסדנא ונותן כלים להתמודד ברגע האמת כאשר תהיו, אם תהיו, מחוץ לגוף.

חוויה בלתי נשכחת! שכל החיים תיחרט לכם במח ותזכיר לכם מי אתם באמת! שניה אחת מחוץ לגופכם וכל החיים משתנים לטובה!

יש דברים שאי אפשר להסביר - ועד שלא תחווה - לא תבין

בסיום התהליך - אנו מזמינים אותך להעביר עדות בוידאו על התהליך שעברת על מנת שמי שיבוא אחריך יזכה להכיר את התהליך ולזכות לרפא את עצמו כנ"ל. אין חובה למסור עדות. זו נתינה עבורנו :)

שיהיה המשך יום נעים ומקסים
זו חוויה נדירה - שבמקביל אליה היא פותחת את יכולות התיקשור והעין השלישית

חוויה חוץ גופית - להכיר את האני האמיתי שאת/ה

בעקבות חוק הקורונה - מספר המקומות מוגבל - מומלץ להירשם כל עוד ההרשמה פתוחה
כל הסדנאות מתקיימות ברחוב אושה 18 מתנס קריית גנים ראשון לציון
בין השעות 18:00-21:00 - נותרו כרטיסים רק לתאריכים: 19.8 + 26.8 כל שאר הכרטיסים בתאריכים האחרים אזלו
 

הצטרפות ללימודים (ללא תשלום) 

ייתכן שהמיילים יגיעו לספאם או ל״קידומי מכירות״ - יש להוציא משם את המייל ל״דואר נכנס״.
להדרכה בוידאו כיצד להעביר דואר מחוצץ או מספאם לדואר נכנס ליחצו כאן
במידת הצורך: ניתן לבחור יותר מתחום עניין אחד
נרשמת באתר? מזל טוב! פרטיך יישארו חסויים ותקבל מיילים ומסרונים בהתאם לתחום העניין אליו נרשמת - ההסרה באופן עצמאי בכל עת