Facebook
חשיבות הבנת הבסיס בהפקת דוחות בפריוריטי (Priority)
 
פריוריטי (Priority) הינה מערכת אינטגרטיבית לניהול עיסקי
חברות רבות בארץ ואף בעולם משתמשות בתוכנת הפריוריטי (Priority) לניהול העסקים שלהן לאורך השנים בהצלחה רבה. הפריוריטי (Priority) היא אחת התוכנות הפופלאריות בישראל וכל מנהל חשבונות, יועץ מס ורואה חשבון מחובתו להכיר את התוכנה על בוריה – זאת הודות למגוון המודולים המאפשרים רכישה הדרגתית, אפשרות לגדול באופן בלתי מוגבל, המערכת מותאמת לשפות שונות, ומותאמת לחוקי המס השונים בישראל ובעולם.

מערכת הפריוריטי (Priority)  היא רב שנתית, מותאמת לאוכלוסיות ומטבעות שונים.
המערכת מותאמת לשתי תצורות: האחת מסחרית והשניה תעשייתית. לכל תצורה ניתן להוסיף מודולים מיוחדים, כגון: פרוייקטים, שירות ואחזקה ועוד...
מערכת ה הפריוריטי (Priority)  מסוגלת לעמוד בשינויים והתאמות שונות ולכן ניתן לבצע אף התאמות פרטיות, כך שהמשתמש (בעל העסק) יכול ליהנות ממערכת מותאמת אישית לטובת הצרכים שלו.

אצלנו בintegrity תמצאו את כל מה שאתם רוצים ללמוד ולדעת בתוכנת הפריוריטי (Priority) , כדי שלאחר שתלמדו בקורס – תשתלבו מיד במעגל העבודה.
רכישת ולימוד הקורס הם רק השלב הראשון לפתיחת דלת חדשה לחיים – שהרי בתום הקורס – כל שעות הלימודים ייחשבו לכם באופן אוטומטי כשעות ניסיון ויהווה דריסת רגל להשתלב במעגל העבודה.

אחד הבוגרים אמר פעם משפט מאוד חכם. הקורס לא מתאים רק לחסרי ניסיון שבזכות הקורס צוברים ניסיון ונקודות זכות בראיונות עבודה, אלא גם נהנים ממש מעשייה מבורכת שתקל מעליהם את העבודה בהמשך,
לדוגמא אצל תוכניתנים שמפתחים דוחות – גם להם מאוד חשוב ורצוי ללמוד קודם לכן, להלן ציטוט מדבריו של חכם: לעיתים קרובות מדי אני נתקל בתוכניתנים עזי נפש שמפתחים על מערכת ה Production – וזה ממש כמו לגדל עץ עקום בתחילת דרכו ולא לחזק לו את היסודות – בסופו של דבר גדל עץ עקום שלא ניתן כבר ליישר, וכל מי שעושה את זה מתישהו מצטער שהוא בכלל התחיל.
למה? כי הפריוריטי (Priority) היא ברוב המקרים עורק המידע העיקרי בחברה ואף אחד לא היה רוצה למצוא את עצמו בסיטואציה שבה הוא אחראי ל"עץ עקום שגדל תחת אמתחתו. כאשר אתם מפתחים דוחות אתם יכולים לגרום לתקלות. לכן חשוב ביותר ללמוד בקורס טרם מתחילים לעבוד – גם בשביל להתקבל לעבודה ולקבל אולי אף שכר גבוה יותר על בסיס ניסיון מוקדם מוכח וגם בעבור חיים קלים ונוחים וטובים ומקצועיים יותר עבורכם ועבור החברה בה תעבדו.
רבים מהתלמידים בוגרי הקורס מעידים כי הם רואים מנהלי חשבונות שיושבים איתם באותו משרד ומתייעצים איתם בשאלות פשוטות שאילו היו לומדים בקורס – לא היו שואלים.

הפריוריטי (Priority) אצלנו הוא דגל – והמטרה שלנו היא לא רק לסייע לכם למצוא עבודה בקלות, להרוויח יותר כסף וניסיון אלא גם למנוע תסכול רב ביניכם ובין תוכניתנים בזכות הידע והכלים שתרכשו.
"אין ספק שכשלומדים מקצוע חדש כמו הפריוריטי (Priority), צריך לדעת כל דבר מהסיבה הפשוטה שהזמן שלנו כמנהלי חשבונות שווה כסף לעצמנו ולבעל העסק" אומר אחד הבוגרים
 
קצת מידע בסיסי על טבלאות כדי להבין את המורכבות ואת החשיבות בלימוד: בסיס הנתונים של הפריוריטי (Priority) בנוי מאוסף של טבלאות.
 
טבלה מכילה נתונים אודות פרטים בעלי מכנה משותף. לדוגמא: "פריטים", "לקוחות", "ספקים", "אנשי קשר", "הזמנות", "מחסנים", "סניפים". כל טבלה מורכבת מאוסף של עמודות. העמודות מאחסנות את המידע על אותו פרט שהטבלה מייצגת. במקרה של לקוח, העמודות של טבלת לקוחות הן שם הלקוח, מספרו, כתובתו וכו'. לדוגמא: בגיליון הלקוח נמצא את עמודת מספר לקוח, עמודת כתובת, עמודת טלפון וכו' .
לכל לקוח שורה יחידה בגיליון. בשביל למצוא את מספר הטלפון של לקוח ספציפי אנחנו צריכים לעמוד על השורה שלו ולעבור לעמודת "מספר טלפון". כך, עקרונית, מאוחסן המידע בפריוריטי. רק שהוא אינו מאוחסן באקסל, אלא בבסיס נתונים (Data base). נרחיב עליו בהזדמנות אחרת.

לאחר שתסיים בהצלחה את הקורס בINTIGRITY, יהיה לך קל לראות ולהבין שמנהל חשבונות רגיל שלא למד בINTEGRITY – בחלק גדול מהמקרים אינו מודע לכך, וכתוצאה מזה עשוי להסתבך בהמשך בהפקת דוחות...לעומת זאת – לימוד ידע מהסוג הזה יסייע לך עשרות מונים ולהתקדם בחברה בה תעבוד מהר וקל.
להרשמה לקורס הבא - מוזמנים למלא את הטופס